DODATKI DO KUCHNI


Perfekcyjna kuchnia

Organizery świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach kuchennych. Co więcej stanowią one doposażenie szuflady czy szafki. Organizer na sztućce to obowiązkowa pozycja, a estetyczne ułożenie widelców czy łyżek pozwala nam na zaoszczędzenie miejsca i łatwy dostęp dołowanie w każdej chwili. Wielkość jak i liczba przegródek jest uzależniona od preferencji i potrzeb domowników.

Z czym to się je?

Akcesoria dekoracyjne do kuchni

W sklepie DekoracjaDomu.pl znajdziemy również inne gadżety kuchenne, które pomogą Ci w codziennych czynnościach, np. organizer ścienny z tablicą czy designerski koszyk na podstawowe produkty spożywcze lub owoce.

Organizer ścienny wykonany z metalu w kolorze czarnym stanowiący praktyczny dodatek do każdego wnętrza. Posiada trzy druciane półki, które pomieszczą wiele przedmiotów. Organizer może posłużyć jako gazetnik, półka kuchenna na przyprawy bądź tablica ścienna. Prosta forma oraz stonowana kolorystyka sprawiają, że organizer świetnie komponował się będzie z aranżacjami w stylu industrialnym, nowoczesnym lub minimalistycznym.

Dodatki kuchenne i jadalniane