Jak uniknąć codziennego bałaganu?

Zadbaj o ulubione błyskotki

Szukasz idealnego miejsca na biżuterię? Nic prostszego! Każda kobieta, która może pochwalić się dość sporą kolekcją „świecidełek” dokładnie wie, jak ciężko utrzymać je w idealnym stanie. Dzięki pojemnikom i stojakom nie tylko zachowasz idealny porządek, ale i stworzysz oryginalną dekorację toaletki. Sklep DekoracjaDomu.pl oferuje kilka modeli, które skradną serce nie jednaj pani domu. Elegancka szkatułka, designerski stojak w kształcie dłoni czy drzewka – wybór jest ogromy!

tekstylia do domu

Garderoba Twoich marzeń​

Garderoba bez wątpienia jest pomieszczeniem, w którym najtrudniej zachować porządek. Na ratunek przychodzą tutaj wszelkiego rodzaju organizery tekstylne. Dzięki nim uporządkujesz swoje ubrania i bieliznę, a w Twojej szafie zapanuje porządek! To również sposób na zaoszczędzenie czasu o porankach. 

Organizer Stash to bardzo sprytne rozwiązanie – wiesza się go na wieszaku i umieszcza w szafie. Dzięki temu nie zabiera dodatkowej przestrzeni np. pod płaszczami. Jest wąski, więc można na nim dodatkowo zawiesić kurtkę czy płaszcz. Składa się z 3 siatkowych kieszeni – jednej większej (np. na szale) i dwóch mniejszych (mieszczących np. futerał z okularami czy portfel).