SŁOWEM W SEDNO

Styl skandynawski

Styl skandynawski

FEEL SCANDINAVIAN MOON

Rosnąca popularyzacja Skandynawii w domach Polaków wynika przede wszystkim z podobnego gustu. Jasne barwy, prostota i funkcjonalizm to coś, czego długo szukaliśmy na przestrzeni ostatniej dekady. Jeżeli w Twoim domu dominują biel i kontrastowe ciemne dodatki, możesz śmiało zaliczyć się do grona miłośników stylu scandinavian.

Skandynawski pokój dzienny

Salon jest czymś w rodzaju metamorficznego serca domu. To w nim spędzamy najwięcej czasu, dlatego tak bardzo przywiązujemy uwagę do aranżacji pokoju dziennego.

Dodatki w stylu skandynawskim

Skandynawia to przede wszystkim poduszki, koce i pledy. Zimowe tekstylia wykonane z naturalnych materiałów idealnie współgrają z drewnem. Kolejnym duetem wpisującym się w skandynawską aranżację jest metal w towarzystwie szkła. Im prostsza forma tym lepiej. Dopełnienie stanowią najczęściej designerskie kształty w postaci obrazów przestrzennych, a także wysokich figur dekoracyjnych

Postawiłeś na biel lub szarość, a wnętrze wypełniłeś jasnymi meblami ze wstawkami z naturalnego drewna? To najczęściej spotykane zestawienie w polskich domach. Kolejnym meblem, bez którego skandynawski salon nie może mieć miejsca jest komfortowa sofa lub narożnik, tym razem w wyrazistym odcieniu. Równie istotnym punktem jest stolik kawowy lub nowoczesna konsola.

REKOMENDUJEMY

Poczuj
Skandynawię

Stojąca ramka na zdjęcia, która wspaniale wyeksponuje Twoje ulubione fotografie, a oprócz tego posłużyć może także za efektowną dekorację. Ze względu na swój minimalizm oraz stonowaną kolorystykę ramka pasować będzie do wszystkich typów aranżacji. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu prezentuje się bardzo solidnie i elegancko. Uniwersalny design sprawia, że ramka wpasuje się zarówno w klasyczne, jak i bardziej nowoczesne kompozycje, wzbogacając wnętrze oraz dodając mu oryginalności.