Znajdź dekorację szytą na miarę
Twojego domu!

Wybierz kolor
z trendem

paleta-kolorow-2020

Zapomnij o nudnej szarości. W nowym roku czas na kolorystyczną rewolucję. Jak podaje serwis Decor Design Trends nasze wnętrza wypełni natura i jej niezliczone oblicza. Mowa tutaj o odcieniach nawiązujących do piasku, rafy koralowej czy trawy. Jeżeli planujesz zmianę koloru ścian, koniecznie przejrzyj pełną paletę właśnie w tych kolorach. Alternatywnym rozwiązaniem są także dekoracyjne płyty elewacyjne.

Dekoracje, które żyją

Wyczaruj niepowtarzalną atmosferę w domu, dzięki pięknym dekoracjom i ozdobom. A w tym sezonie możesz zaszaleć. Złoto, ognista miedź, naturalna zieleń czy cukierkowy róż – te kolory z pewnością ożywią Twoje wnętrze. 

Tradycyjny obraz lub zegar jako ozdoba ścienna to już przeszłość. Aby nadać wnętrzu innego wymiaru postaw na wielowymiarowe dekoracje. 

Funkcjonalizm

piękny dom to nie wszystko

Oprócz oryginalnego wzornictwa coraz większą uwagę przywiązujemy do funkcjonalności i to właśnie ona będzie wytyczać nowe ścieżki w branży wnętrzarskiej. Małe pomieszczenia wymagają od nas doskonałej organizacji przestrzennej. W tej sytuacji warto rozważyć zakup mebli modułowych, których poszczególne elementy można komponować na wiele sposobów. Na finalny układ wpływa w tym przypadku nie tylko dostępna powierzchnia, ale i wizja użytkownika. W sklepie DekoracjaDomu.pl znajdziemy mnóstwo wielofunkcyjnych produktów. Jednym z nich jest elegancki zestaw dwóch stolików kawowych z okrągłymi, szklanymi blatami. Stoliki posiadają również kolejne praktyczne rozwiązanie, jakim jest możliwość schowania jednego pod drugi.

ORGANIZACJA PRZESTRZENI


Małe pomieszczenia wymagają od nas doskonałej organizacji przestrzennej. W tej sytuacji warto rozważyć zakup mebli modułowych, których poszczególne elementy można komponować na wiele sposobów. Na finalny układ wpływa w tym przypadku nie tylko dostępna powierzchnia, ale i wizja użytkownika.

PO PROSTU ZŁÓŻ!

W sklepie DekoracjaDomu.pl znajdziemy mnóstwo wielofunkcyjnych produktów. Jednym z nich jest elegancki zestaw dwóch stolików kawowych z okrągłymi, szklanymi blatami. Stoliki posiadają również kolejne praktyczne rozwiązanie, jakim jest możliwość schowania jednego pod drugi.